Rejestracja


Koszt udziału w Forum Leasingu 2019 wynosi 1490,00 PLN + VAT za osobę. Zasady uczestnictwa w Forum Leasingu ustalone są w niniejszym formularzu oraz Regulaminie, który został udostępniony. pdf icon

Osoba 1
Osoba 2
Osoba 3
Osoba 4
Osoba 5
Osoba 6
Osoba 7
Osoba 8
Osoba 9
Przyjmuje do wiadomości, iż administratorem moich danych osobowych jest Business Advisors – Marta Mróz-Sipiora prowadząca działalność gospodarczą w Warszawie (02-892) przy ul. Kuropatwy 8W, tel. 791 80 80 18, kontakt@businessadvisors.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług administratora danych oraz w jego celach promocyjnych i marketingowych, na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas realizacji usługi, a po jej wykonaniu w przyszłości przez okres, w którym możliwe będzie wykorzystanie danych osobowych dla celów marketingowych i promocyjnych administratora danych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do cofnięcia zgody oraz wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych. Podanie danych jest warunkiem koniecznym do realizacji usługi i brak podania danych osobowych uniemożliwi wykonanie usługi przez administratora danych osobowych. Uprawnienie do przenoszenia danych będzie skutecznie wykonywane od dnia 4 maja 2018 roku.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Pola oznaczone * (gwiazdką) są obowiązkowe.

  • Polski
  • English

Prelegenci 2018


Marcin Balicki

Marcin Balicki

Millennium Leasing
- Prezes Zarządu -

Marcin Balicki jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 1994 roku w firmach doradczych i instytucjach finansowych, między innymi w Baltic Brokers S.A., PHZ Navimor Sp. z o.o., Banku Inicjatyw Gospodarczych BIG S.A., Banku Współpracy Europejskiej S.A. W latach 2004 – 2010 pełnił funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu Petrolinvest S.A., a w latach 2012 – 2013 - Prezesa Zarządu spółki AMG Chemicals S.A. Z Millennium Leasing związany jest od 2013 roku, pełniąc funkcję Dyrektora Departamentu Sprzedaży. Od maja 2015 r. Członek Zarządu Millennium Leasing, a od czerwca 2016 r. Prezes Zarządu Millennium Leasing. Od maja 2017 r. członek Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu (ZPL).
Beata Klonecka

Beata Klonecka

ING Lease
- Wiceprezes Zarządu -

Od 1 stycznia 2014 roku pełni funkcję Wiceprezes Zarządu ING Lease. Związana z Grupą ING od 18 lat. Jest doświadczonym menedżerem z długoletnią praktyką. Swoją karierę w ING Banku Śląskim rozpoczęła jako Doradca Klienta Korporacyjnego. W 2003 roku dołączyła do Departamentu Klientów Strategicznych, gdzie w latach 2006 - 2010 zajmowała stanowisko Dyrektor Centrum Instytucji Finansowych. Przez ostatnie 3 lata pełniła funkcję Dyrektor Biura Zarządu Banku. Na stanowisku Wiceprezes zarządu ING Lease odpowiada za obszar sprzedaży. Ukończyła Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu.
Witold Chmarzyński

Witold Chmarzyński

CC Law
- Partner -

Radca Prawny / wspólnik zarządzający w kancelarii Cieślikowski, Chmarzyński kancelaria adwokacko-radcowska sp.j. Specjalizuje się m.in. w obsłudze spółek, procesów inwestycyjnych, a także posiada bogate doświadczenie we wszelkich aspektach prawnych związanych z nieruchomościami. O jego bogatym doświadczeniu świadczą liczne sukcesy związane między innymi z przekształcaniem spółek i działalności gospodarczych, transakcji fuzji i przejęć, bieżącej obsługi firmy oraz wsparcia merytorycznego dla właścicieli biznesu. Jest autorem licznych publikacji z dziedziny nieruchomości oraz spółek, w tym m.in. współautorem monografii Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach. Jego pasją (prywatną jak i zawodową) jest elektromobilność – jest redaktorem naczelnym pierwszego w Polsce portalu o prawnych i podatkowych aspektach elektromobilności – elektromobilnosc.com, ekspertem prawnym śledzącym zmieniające się prawo w tej branży, prelegentem na licznych konferencjach poświęconych tematyce prawnej elektromobilności, w tym m.in. na ElectricVehicle and Infrastructure Meeting (Warszawa, Kijów), CleaTech Revolution Toru (Berlin, Wrocław), EkoFlota (Warszawa).
Marcin Zieliński

Marcin Zieliński

Europ Assistance Polska
- Dyrektor Sprzedaży -

Dyrektor Sprzedaży w Europ Assistance Polska. Doświadczony menedżer – z ponad osiemnastoletnim doświadczeniem w branży finansowej. W Europ Assistance Polska pracuje od 2016 r. i odpowiada m.in. za wyznaczanie kierunków rozwoju w zakresie nowych produktów oraz kanałów dystrybucji. W swojej dotychczasowej karierze z powodzeniem wdrażał innowacyjne produkty finansowe, czerpiąc inspirację z rynków zagranicznych, jak również na podstawie autorskich pomysłów. Współpracował z klientami z wielu obszarów gospodarki m.in. z branży finansowej, motoryzacyjnej, energetycznej, medycznej, spożywczej, usług masowych. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Viktoriya Slynyuk

Viktoriya Slynyuk

Accuity
- Regional Manager -

Viktoriya manages the CEE region for Accuity and interacts with business sectors and regulatory bodies throughout Central and Eastern Europe. With over 13 years’ experience in providing AML Compliance, Trade Finance Compliance, KYC solutions and essential financial information to businesses Viktoriya fully understands the requirements and challenges within the current regulatory environment. Viktoriya often acts as a link between regulatory bodies and banks and corporates within the region.
Charlotte Lazare

Charlotte Lazare

Quick Sign
- International Business Development & Marketing -

Charlotte holds a BA degree from New York University and Master’s degrees from Sciences Po Paris and the London School of Economics. She started her career in marketing development at L’Oréal. Passionate about innovation, she joined QuickSign to develop the SaaS platform’s international business strategy.
Marek Konieczny

Marek Konieczny

DCG Dealer Consulting
- Prezes Związku Dealerów Samochodowych -

Ekspert w dziedzinie rynku dealerskiego i GVO, autor wielu publikacji prasowych i książek „100 pytań o GVO” i „Skonsumować wzrost rynku. Kilka dróg dla polskich dealerów”. Partner zarządzający w firmie doradczej DCG Dealer Consulting i wydawca Miesięcznika „Dealer”. Prezes Związku Dealerów Samochodów.
Marek Chlebicki

Marek Chlebicki

PwC Polska
- Dyrektor -

Lider zespołu doradztwa strategicznego i operacyjnego dla instytucji finansowych w Polsce. Posiada ponad 13 letnie doświadczenie bankowe (w tym doświadczenie w zespole zarządzającym w międzynarodowej grupie bankowej) i doradcze oraz bogatą wiedzę z zakresu bankowości, operacji bankowych, zarządzania procesowego oraz zarządzania obsługą i doświadczeniami klienta. Specjalizuje się w realizacji projektów w obszarach strategii, rozwiązań biznesowych i operacyjnych, wdrażania doskonałości operacyjnej (Lean Management, Six Sigma, BPMS) oraz zarządzania produktywnością.
Robert Janiszewski

Robert Janiszewski

PwC Polska
- Starszy menedżer -

Starszy menedżer w zespole doradztwa strategicznego i operacyjnego dla instytucji finansowych. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w budowaniu strategii cyfrowych dla banków polskich i zagranicznych oraz w ich wdrożeniu w praktyce biznesowej i operacyjnej. Specjalizuje się w opracowywaniu rozwiązań w zakresie produkcji, zarządzania, przetwarzania i przechowywania dokumentów papierowych i elektronicznych.
Paweł Grabarczyk

Paweł Grabarczyk

Eurotax
- Dyrektor Handlowy -

Dyrektor Handlowy Eurotax, specjalizuje się we współpracy z dużymi instytucjami, w tym międzynarodowymi korporacjami. W swoim portfolio ma projekty z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, towarzystwami leasingowymi, bankami, czy też z liderami handlu detalicznego różnych branż. W pierwszych latach kariery odpowiadał za zakupy i zarządzanie flotą w dziale logistyki Grupy Generali, a zdobyta wiedza pozwala mu spojrzeć na współpracę z obu stron. W Eurotax pracuje od 2014 roku. Odpowiada za współpracę z kluczowymi klientami, w tym z polskimi przedstawicielstwami koncernów samochodowych. Szczególnie koncentruje się na współpracy z oficjalnymi programami sprzedaży samochodów używanych tworzonymi przez producentów. Odpowiada za wdrożenie produktów TCO na rynek polski.
Riadh CHAABOUNI

Riadh Chaabouni

Cassiopae Systems
- Project Manager -

10 years’ Experience in Banking , lending Industry and IT project delivery specialized in EMEA region.
Michał Roszkowski

Michał Roszkowski

Kantar TNS
- Account Director, Automotive Practice Head -

Od blisko 15 lat zajmuje się badaniami szeroko rozumianego rynku motoryzacyjnego. Odpowiedzialny za rozwój oferty Kantar TNS dla branży automotive w ramach obsługi klientów lokalnych oraz klientów globalnych w międzynarodowym Kantar TNS Automotive Team. Współautor szeregu projektów benchmarkowych weryfikujących jakość sieci dealerskich w Polsce. Specjalizuje się w analizach i doradztwie podczas wprowadzania nowych produktów na rynku moto, badaniach marki i komunikacji oraz procesach z obszaru Customer Strategies w motoryzacji.
Hanna Piotrowicz

Hanna Piotrowicz

Kantar TNS
- Account Director -

Od lat związana z badaniami dla branży finansowej – realizuje projekty dla największych polskich i międzynarodowych banków, towarzystw ubezpieczeniowych. Ekspert w obszarze customer experience, współautor największego w branży finansowej, niezależnego rankingu Złoty Bank. Wspiera szereg instytucji w procesach związanych z podnoszeniem jakości obsługi, we wszystkich kanałach kontaktu z klientem i na różnych etapach prowadzonych prac (od momentu konstruowania standardów do momentu ich monitoringu).
Ian Paterson

Ian Paterson

Respiro Car Sharing
- CEO -

Mubarak Moosa

Mubarak Moosa

Frost & Sullivan
- Director, CEE -

Over 12 years of experience as a corporate innovator have worked on more than 80 European and Global projects covering the following topics Competitive intelligence and benchmarking, Go-to market strategy, Market modelling & forecasting, Partnership screening and due diligence, Business planning, Commercial Due-diligence, geo & market expansion. Experience in long-term strategy formulation  by focusing on Macro (Mega) trends and the application to the clients business covering wide range of automotive industry: New mobility models such as car sharing, integrated mobility, urban mobility, Electric Vehicles, Automotive technologies, Aftermarket products, Agriculture and off-highway vehicles, Commercial vehicles.
Cyprian Szeretucha

Cyprian Szeretucha

Bird & Bird
- Radca Prawny -

Cyprian Szeretucha – radca prawny, w praktyce Automotive w polskim biurze Bird & Bird. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu regulacyjnego, prawa kontraktowego i compliance dla przedsiębiorstw z sektora automotive. Wspiera przedsiębiorców w zakresie kwestii szeroko pojętego commercial, w tym opracowywaniu i negocjowaniu umów handlowych, ogólnych warunków umów oraz opracowaniu i wdrażaniu regulacji wewnętrznych wymaganych prawem, standardami grupy lub potrzebami biznesowymi w tym corporate governane i compliance. Autor publikacji branżowych na temat kwestii prawnych dotyczących sektora motoryzacyjnego oraz uczestnik konferencji międzynarodowych związanych z przyszłością transportu naziemnego.
Kamil Portka

Kamil Portka

Ailleron
- Division Director -

10 lat pracy w jednej z największych firm leasingowych w Polsce kolejno w obszarze Ryzyka, Wsparciu Sprzedaży i Rozwoju Produktów. 10 lat spędzonych w Projektach systemów Front Ofifce, CRM i self-care dla branży leasingu, pełniąc funkcję od analityka biznesowego po Sponsora Projektu. Od 10 lat klient firm leasingowych przyglądający się z uwagą trendom rynkowym i sposobie obsługi klienta przez leasingodawców. Wykorzystując te doświadczenia rozwija produkty m.in. Leasing Front Office i elektroniczne Biuro Obsługi Klienta w Ailleron/Agile Leasing Division.
Robert Czaja

Robert Czaja

Tesla
- Sales Advisors -

Urodzony w Wiedniu (1986), rodzice pochodzenia polskiego (Warszawa i Katowice). Ukończył kierunek Ekonomii i Zarządzania w Leeds Metropolitan University (2009). Karierę zawodową rozpoczął w branży motoryzacyjnej jako sprzedawca w BMW AG dla dyplomatów w Berlinie i Düsseldorfie. W 2014 objął stanowisko doradcy handlowego w Tesli w Berlinie, gdzie od podstaw zbudował sieć sprzedaży samochodów elektrycznych i do dziś z sukcesem wdraża w życie misję Tesli na rynku europejskim.
Charles-Alexandre Gamba

Charles-Alexandre Gamba

ITDS
- Partner -

Partner at ITDS Business Consultants. Extensive experience in Consulting, Financial Services Industry, Digital, Social and new Technologies.
Maciej Mazur

Maciej Mazur

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych
- Dyrektor Zarządzający -

Prezes Zarządu oraz założyciel Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych. Praktyk gospodarczy z długoletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym. Od 2012 roku związany z branżą paliw alternatywnych, w szczególności z sektorem energii elektrycznej (elektromobilność) oraz gazem ziemnym (gazomobilność). Pracował m.in. przy realizacji największych inwestycji infrastrukturalnych realizowanych w Polsce (w tym m.in. budowa terminalu do odbioru skroplonego gazu ziemnego) oraz doradzał doradzał firmom z branży paliwowej, finansowej i FMCG. Jest praktykiem w zakresie realizacji strategii komunikacyjnych przedsiębiorstw, posiada bogate doświadczenie w obszarze relacji z mediami i spraw publicznych. Współpracował również z Polsko – Brytyjską Izbą Handlową realizując projekty o charakterze międzynarodowym. Absolwent Stosunków Międzynarodowych w specjalności Międzynarodowa Polityka Handlowa na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również dyplom MBA. W trakcie realizacji przewodu doktorskiego z dziedziny ekonomii. Autor licznych publikacji z zakresu energetyki oraz komunikacji społecznej. Prelegent wielu branżowych debat i konferencji.
Julien Gautier

Julien Gautier

Acquis Insurance Management
- European Business Development Manager -

Following completion of his business degree in France, Julien Gautier moved to the UK and quickly started his career in insurance. Over the last 16 years Julien has spent the majority of his time working alongside leasing companies providing them with solutions to their insurance needs. Julien also spent 5 years as a Sales Manager for the leading farming insurer in the UK. Julien is qualified by the Chartered Insurance institute as ACII (Chartered Insurance Broker) and he is now in charge of developing Acquis Insurance’s business in continental Europe.
dr Maciej Chmieliński

dr Maciej Chmieliński

innogy Polska S.A.
- Manager -

Od ponad 10 lat związany z branżą energetyczną. Manager w innogy Polska S.A. kierujący Inkubatorem e-mobility powołanym w ramach innogy w celu rozwoju i wdrażania modeli biznesowych w zakresie elektromobilności w Polsce. Wcześniej przez kilka lat odpowiedzialny za wprowadzenie produktu fotowoltaiki (PV) w segmencie B2B i B2C, budowę pierwszych instalacji fotowoltaicznych w innogy Polska, a także rozwijanie produktu stacji ładowania aut elektrycznych. Współinicjator stowarzyszenia Polska Izba Magazynowania Energii, założonego w 2016 roku w celu promowania i rozwoju zastosowań magazynów energii w Polsce. Absolwent Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie w 2016 roku obronił pracę doktorską w obszarze fotowoltaiki. Odbył także zagraniczne studia w dziedzinie ekonomii na Lakehead University w Kanadzie oraz był czasowo związany ze stowarzyszeniem EUREC Agency w Brukseli promującym energię odnawialną.
Jacek Fior

Jacek Fior

Tesla Shuttle
- Prezes -

Przedsiębiorca, który lubi angażować się w nowe projekty. Przez lata budował markę Quest Corporate Language Solutions, aby ostatecznie założyć własną firmę Better Horizons i skupić się na tematach związanych z ogólnie pojętą czystą energią. Jedną z wielu jego pasji, poza saksofonem i miksologią, są samochody elektryczne i ich szybka obecnie kariera na rynku motoryzacji. Pracuje obecnie nad dwoma projektami związanymi z elektromobilnością i MaaS - Tesla Shuttle i Elmo. Występując na wielu konferencjach branżowych chce pomagać innym zrozumieć zachodzące zmiany i wpływać na rozwój właściwych postaw ekologicznych.
Rui Avelãs Nunes

Rui Avelãs Nunes

Mobiag
- Senior Vice-President of Sales&Marketing -

Rui Avelãs is Senior Vice-President of Sales&Marketing at Mobiag, a startup in the mobility space that provides a Shared Mobility platform and services for Car-sharing, Rent-a-Car, Leasing Companies, Corporate Carsharing and na innovative and unique global Shared Mobility Network. It has been working in the Mobility and Electric Mobility since 2008 being involved in some of the most relevant European projects. Rui worked as Global Sales Director, at Critical Software, a multinational software company, being responsible for the Energy and Mobility markets for more than 5 years. Throughout his career Rui managed 2 other start-ups, helping them scale to a global presence. For multiple times in his career he worked abroad in different countries in 3 continents. Graduated in Computer Science by the University of Coimbra has a Post-Graduation in Project Management. Rui Avelãs also worked as, Consultant, Project Manager, Product Manager, Account Manager, Business Development Manager and Managing Director, accumulating years of experience in multiple functions in multicultural environments. His experience abroad, gives him a global view and a global perspective of business.
Grzegorz Czarnecki

Grzegorz Czarnecki

Global Rent a Car
- Dyrektor Zarządzający -

Absolwent wydziału Ekonomii Transportu Uniwersytetu Gdańskiego, związany z branżą leasingową i wynajmu samochodów od lat 90-tych. Dyrektor oddziału BG Leasing SA (Bank Gdański), następnie przez 19 lat pracował w Grupie Materlease (jako dyrektor sieci handlowej, dyrektor ds. rozwoju i od 2007 do 2016 roku - dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej). Obecnie dyrektor zarządzający w spółce Flex Rent - która jest polskim operatorem międzynarodowej franczyzy Global Rent a Car. Hobby/pasje: ciekawe samochody i żeglarstwo.
Arkadiusz Lewicki

Arkadiusz Lewicki

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów ramowych UE
- Dyrektor -

Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów ramowych UEDyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów ramowych UE oraz dyrektor Zespołu ZBP ds. Programów Publicznych i Środowisk Gospodarczych. Członek Komitetu Finansowania Biznesu Europejskiej Federacji Bankowej, reprezentant środowiska bankowego w komitetach monitorujących programy operacyjne w Polsce na poziomie krajowym i regionalnym oraz w Komitecie Umowy Partnerstwa przy Ministrze Rozwoju, członek Prezydium Rady ds. Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, inicjator Koalicji Polskich Środowisk Finansowych na Rzecz Absorpcji Środków UE w Polsce. Ekspert w pracach parlamentarnych i resortowych, współautor wielu programów publicznych, wykładowca i autor publikacji z tematyki finansowej. Od piętnastu lat zajmuje się tematyką funduszy unijnych oraz rozwoju przedsiębiorstw. Absolwent prawa, zarządzania finansami przedsiębiorstw oraz europeistyki.