Rejestracja


Koszt udziału w Forum Leasingu 2019 wynosi 1490,00 PLN + VAT za osobę. Zasady uczestnictwa w Forum Leasingu ustalone są w niniejszym formularzu oraz Regulaminie, który został udostępniony. pdf icon

Osoba 1
Osoba 2
Osoba 3
Osoba 4
Osoba 5
Osoba 6
Osoba 7
Osoba 8
Osoba 9
Przyjmuje do wiadomości, iż administratorem moich danych osobowych jest Business Advisors – Marta Mróz-Sipiora prowadząca działalność gospodarczą w Warszawie (02-892) przy ul. Kuropatwy 8W, tel. 791 80 80 18, kontakt@businessadvisors.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług administratora danych oraz w jego celach promocyjnych i marketingowych, na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas realizacji usługi, a po jej wykonaniu w przyszłości przez okres, w którym możliwe będzie wykorzystanie danych osobowych dla celów marketingowych i promocyjnych administratora danych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do cofnięcia zgody oraz wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych. Podanie danych jest warunkiem koniecznym do realizacji usługi i brak podania danych osobowych uniemożliwi wykonanie usługi przez administratora danych osobowych. Uprawnienie do przenoszenia danych będzie skutecznie wykonywane od dnia 4 maja 2018 roku.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Pola oznaczone * (gwiazdką) są obowiązkowe.

  • Polski
  • English

Prelegenci


Radosław Kuczyński

Radosław Kuczyński

Europejski Fundusz Leasingowy
- Prezes Zarządu EFL -

Radosław Kuczyński pracuje w sektorze finansowym od 18 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiował również we Francji, gdzie ukończył studia podyplomowe na kierunku zarządzania systemami przemysłowymi w Ecole Centrale de Paris. Radosław Kuczyński karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w centrali firmy Lukas we Wrocławiu. Od połowy 1997 roku związał się z grupą BNP Paribas rozpoczynając pracę w dziale analiz statystycznych firmy BNP Paribas Personal Finance (dawniej Cetelem) w Paryżu. W kolejnych latach zajmował stanowiska dyrektorskie w centrali i filiach zagranicznych Cetelem oraz BNP Paribas. Od 1998 roku pracował jako Dyrektor Działu IT, początkowo w Cetelem Polska, a następnie w niemieckiej filii firmy, gdzie od 2004 roku odpowiadał również za dział planowania finansowego i kontrolingu. W latach 2006 – 2007 Radosław Kuczyński był zastępcą Dyrektora Regionu Eurazja-Afryka Północna w centrali grupy BNP Paribas Personal Finance w Paryżu. Przez kolejne 4 lata pracował jako członek zarządu banku UkrSibbank na Ukrainie, gdzie był odpowiedzialny za rozwój linii biznesowej Personal Finance. Od 2011 roku Radosław Kuczyński był członkiem zarządu Cetelem w Republice Czeskiej, odpowiedzialnym za marketing i sprzedaż. Od 16 września 2013 r. jest Prezesem Zarządu EFL. Radosław Kuczyński jest członkiem Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu oraz Członkiem Rady Francusko Polskiej Izby Handlowej (CCIFP).
Mariusz Mankiewicz

Mariusz Mankiewicz

DEKRA
- Wiceprezes Zarządu -

Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydział Mechaniczny (1992 r. z wyróżnieniem). Od ukończenia studiów blisko związany z branżą motoryzacyjną (m.in. autoryzowana stacja dealerska, niezależne biuro rzeczoznawcze). W 1996 r. rozpoczął pracę w DEKRA Polska, uruchamiając jej pierwszy obszar działania (rzeczoznawstwo samochodowe). W 2009 r. objął odpowiedzialność za obszar motoryzacji w DEKRA Polska. Obecnie na stanowisku Wiceprezesa Zarządu. W latach 2003-2016 r. we władzach Krajowego Porozumienia Organizacji Rzeczoznawczych. Od 2016 r. Członek Komitetu Technicznego ds. rozwoju nowych produktów w DEKRA Automobil AG.
Janusz Tyburcy

Janusz Tyburcy

PROA Technology
- CEO -

Andrzej Staniszewski

Andrzej Staniszewski

Big Consulting Sp. z o.o.
- Dyrektor ds. Sprzedaży -

Od kilkunastu lat związany z rynkiem informacji. Wcześniej w Wolters Kluwer S.A. oraz Euler Hermes Collections Sp. z o. o. Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie na kierunku Ekonomia.
Sławomir Szopa

Sławomir Szopa

Big Consulting Sp. z o.o.
- Prezes Zarządu -

Wcześniej m.in. w KSV Information Services Sp. z o. o., KRD BIG S.A., Intercredit Warszawa oraz Dun&Bradstreet, w tym także w europejskiej centrali D&B. Absolwent Politechniki Warszawskiej wydz. Elektroniki, ukończył studia Master of Business Administration w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego oraz Studium Inwestycji Kapitałowych i Projektów Rozwojowych Firm w SGH.
Arkadiusz Cempura

Arkadiusz Cempura

Go Digital, Be Human
- -

Z wykształcenia inżynier … magister inżynier o specjalności telekomunikacja, co przekłada się na ciągłe zainteresowanie nowymi technologiami, a przede wszystkim ich użytecznością w naszym życiu. Z zawodu specjalista do sprawiania, aby klienci … kupowali. Nowe pomysły, rozwiązania, rzeczy. Zachęca ludzi, aby chcieli … zmienić przyzwyczajenia, bo sam wie, że to właśnie „przyzwyczajenia” są wrogiem „nowości”. Walczy również z magicznym zaklęciem „zawsze tak robiliśmy”. Realizował projekty dla m.in. Alcatel, Dimension Data, Credit Agricole Bank Polska, Alfa Bank Ukraina, PZU, Nationale Nederalden, Compensa, Orange, Santander Consumer Bank, Impel , SerwisPrawa.pl, Pirios oraz Euro Bank.
Arek Hajduk

Arek Hajduk

Transparent Data
- CEO -

Prezes i współzałożyciel firmy technologicznej Transparent Data, pomysłodawca platformy informacji gospodarczej Prześwietl.pl, członek Grupy roboczej ds. otwartych danych Ministerstwa Cyfryzacji. W 2014 roku Magazyn Brief umieścił go na liście 50-u najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie. Jeżeli gdzieś mówi się o RegTech, FinTech, open data i pozytywnych zmianach społecznych za sprawą innowacji, najprawdopodobniej spotkacie tam Arka. Jako autorytet w tej dziedzinie, w 2018 roku reprezentował Polskę przy okrągłym stole Komisji Europejskiej podczas rozmów o Dyrektywie PSI. Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ahajduk/
Tomasz Wesołowski

Tomasz Wesołowski

Edward.ai
- CEO -

Piotr Czublun

Piotr Czublun

Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI
- Radca Prawny -

Radca prawny z 20 letnim doświadczeniem w obsłudze prawnej sektora usług finansowych. Zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym dla m.in. banków, zakładów ubezpieczeń, firm leasingowych, funduszy inwestycyjnych, funduszy emerytalnych, SKOK, firm pożyczkowych, pośredników finansowych. Jego doświadczenia zawodowe obejmują m.in. tworzenie i opiniowanie wzorów umów, doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych, reprezentowanie klientów w postępowaniach przed GIODO, sądami powszechnymi i SOKiK (sprawy o uznanie postanowień wzorca za niedozwolone oraz sprawy związane ze stosowaniem przez ubezpieczycieli praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów) oraz przed Prezesem UOKiK, opiniowanie i tworzenie modeli dystrybucji produktów finansowych. Przez ponad 4 lata związany był z uznaną międzynarodową korporacją prawniczą, jako lider praktyki obsługi firm sektora usług finansowych i praktyki prawa IT. We wcześniejszym okresie, przez ponad 7 lat pracował jako prawnik wewnętrzny w wiodących instytucjach finansowych. W latach 2013-2015 był członkiem zespołu ekspertów ds. prawa ubezpieczeniowego przy Komisji Europejskiej (jedyny przedstawiciel z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej). Rekomendowany w prestiżowych rankingach: Chambers Europe (2018, 2017, 2016, 2015), Legal 500 EMEA (2018), Ranking Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita (2018), w kategorii „Ubezpieczenia”. Przez kilka lat był członkiem grupy roboczej ds. danych osobowych Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU) oraz członkiem komisji prawnej i komisji informatycznej PIU. Od 2016 r. jest Członkiem Rady Rozwoju Rynku Finansowego przy Ministrze Finansów. Piotr Czublun jest autorem (wraz z zespołem prawników Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI) jednego z dwóch komentarzy do ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej oraz jedynego komentarza do ustawy o dystrybucji ubezpieczeń (oba komentarze wydane nakładem wydawnictwa C.H. Beck).