Rejestracja


Koszt udziału w Forum Leasingu 2019 wynosi 1490,00 PLN + VAT za osobę. Zasady uczestnictwa w Forum Leasingu ustalone są w niniejszym formularzu oraz Regulaminie, który został udostępniony. pdf icon

Osoba 1
Osoba 2
Osoba 3
Osoba 4
Osoba 5
Osoba 6
Osoba 7
Osoba 8
Osoba 9
Przyjmuje do wiadomości, iż administratorem moich danych osobowych jest Business Advisors – Marta Mróz-Sipiora prowadząca działalność gospodarczą w Warszawie (02-892) przy ul. Kuropatwy 8W, tel. 791 80 80 18, kontakt@businessadvisors.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług administratora danych oraz w jego celach promocyjnych i marketingowych, na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas realizacji usługi, a po jej wykonaniu w przyszłości przez okres, w którym możliwe będzie wykorzystanie danych osobowych dla celów marketingowych i promocyjnych administratora danych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do cofnięcia zgody oraz wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych. Podanie danych jest warunkiem koniecznym do realizacji usługi i brak podania danych osobowych uniemożliwi wykonanie usługi przez administratora danych osobowych. Uprawnienie do przenoszenia danych będzie skutecznie wykonywane od dnia 4 maja 2018 roku.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Pola oznaczone * (gwiazdką) są obowiązkowe.

  • Polski
  • English

Partnerzy


Partnerzy strategiczniPartnerzy główniPartnerzy merytoryczniFintechMedia

Partnerzy strategiczni


DEKRA

DEKRA


DEKRA w Polsce jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie, działającego na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 ro

DEKRA w Polsce jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie, działającego na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 roku. DEKRA jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa oraz specjalistycznych usług dla branży Automotive i przemysłu, obejmujących między innymi certyfikacje, rzeczoznawstwo, badania i testy, audity, assessmenty, szkolenia i wsparcie eksperckie. Grupa DEKRA działa w Polsce od ponad 20 lat, łącząc doświadczenie ok. 800 ekspertów, inżynierów, rzeczoznawców i auditorów różnych branż i dziedzin. Oferujemy usługi m.in. w zakresie:
badań technicznych, odbiorów technicznych pojazdów,
ekspertyz rzeczoznawczych, wycen wartości pojazdów
audytów, testów, mystery shoppingu,
zarządzania samochodami używanymi,
usług z zakresu rozwoju pracowniczego,
szkoleń, coachingu, consultingu,
standaryzacji procesów
www.dekra.pl
Europejski Fundusz Leasingowy Logo

Europejski Fundusz Leasingowy


EFL partnerem pierwszego wyboru

EFL partnerem pierwszego wyboru
Europejski Fundusz Leasingowy  (EFL) rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1991r.  Nieprzerwanie od 26 lat EFL jest największą niebankową spółką leasingową w naszym kraju. Spółka w ciągu 26 lat z prywatnej niezależnej firmy leasingowej zmieniła się w silnego, godnego zaufania gracza. W 2001 roku, EFL wszedł w skład jednej z największych pod względem wielkości kapitału instytucji finansowych na świecie – Grupy Crédit Agricole.
EFL jest 100 proc. udziałowcem spółek Carefleet SA - wyspecjalizowanej w wynajmie długoterminowym oraz firmy faktoringowej Eurofactor. Do Grupy EFL należą również: EFL Finance i EFL Service.
Oferta EFL obejmuje finansowanie wszelkich środków trwałych: samochodów osobowych i dostawczych, maszyn i urządzeń, sprzętu i oprogramowania IT oraz nieruchomości. Dzięki synergii  należących do Grupy EFL spółek, firma jest dostawcą komplementarnych rozwiązań finansowych takich jak leasing, pożyczka, wynajem, faktoring i ubezpieczenia oraz szeregu usług dodatkowych.
EFL  ściśle współpracuje z  ponad 70 tys. najbardziej liczących się producentów i dostawców. Do tej pory na swojego partnera w biznesie EFL wybrało ponad 290 tys. Klientów.

Partnerzy główni


Informacja Kredytowa


W roku 2009 w związku z rosnącym zapotrzebowaniem Klientów na automatyczne pozyskiwanie danych z zasobów publicznych oraz postępującą informatyzacj

W roku 2009 w związku z rosnącym zapotrzebowaniem Klientów na automatyczne pozyskiwanie danych z zasobów publicznych oraz postępującą informatyzacją i upublicznianiem rejestrów rządowych, została powołana spółka InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. W Ofercie firmy znajdują się produkty bazodanowe dostępne z poziomu zarówno systemu G2I, jak też z wykorzystaniem niezależnej autorskiej aplikacji www - Portal KRS, a dla wybranych baz dostępne są: aktualizowane repliki oraz dostęp bezpośredni (API). Baza KRS jest flagowym produktem informacyjnym Spółki, wykorzystywanym przez dziesiątki zadowolonych Klientów, m.in. do:
przyporządkowania (mapowania) posiadanych zasobów np. NIP-Regon-KRS,
oczyszczania własnych wpisów z nieaktualnych rekordów, bądź duplikatów,
wyszukiwania powiązań w działaniach Anty-Fraudowych,
wyznaczania Beneficjenta Rzeczywistego,
analizowania struktur kapitałowych,
weryfikacji stron finansowanej transakcji – moduł Powiązania.
Wg. rankingu głównego IT@BANK 2018 firm informatycznych świadczących usługi dla banków i sektora finansowego, dla 57 podmiotów:
Big Consulting Sp. z o.o. zajmuje się na 11 miejsce,
InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. plasuje się na 9 miejscu.
Ranking IT@Bank organizowany przez miesięcznik finansowy BANK i Związek Banków Polskich wyróżnia firmy z branży IT świadczące usługi dla branży finansowej. Ranking budowany jest w oparciu o wyniki finansowe, nakłady przeznaczane na innowacje oraz procentowy udział w portfolio podmiotów z branży finansowej (banków, instytucji finansowych sektora poza bankowego).
http://informacjakredytowa.pl/ 

Big Consulting


Big Consulting Sp. z o.o.

Big Consulting Sp. z o.o. została powołana w 2004 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie polskiej gospodarki na doradztwo w zakresie postępowania z nierzetelnymi i nieuczciwymi kontrahentami oraz działaniami prewencyjnymi przed podjęciem współpracy z takimi kontrahentami. Zespół firmy stanowią osoby z wieloletnią praktyką w branży informacji kredytowej i gospodarczej oraz doświadczone w kierowaniu instytucjami dostarczającymi takie informacje. Analitycy, projektanci oraz programiści firmy, pozostają do dyspozycji Klientów proponując rozwiązania informatyczne zapewniające natychmiastowy i automatyczny dostęp do informacji źródłowej.
Autorskim rozwiązaniem firmy jest system Gate-To-Information (skr. G2I) realizujący komunikację (sprawdzanie/raportowanie/monitoring) ze źródłami informacji: gospodarczej, rejestrowej, kredytowej. Oprogramowanie dostępne w modelu abonamentowym (SaaS) zapewnia Klientom: niskie koszty integracji, uniwersalność rozwiązania dzięki obsłudze większości źródeł informacji gospodarczej funkcjonujących na rynku oraz dzięki stałemu rozwojowi systemu - gwarancję utrzymania połączeń ze źródłami oraz obsługę nowych. Klientami firmy jest szereg instytucji: leasingowych, firm faktoringowych, windykacyjnych, wywiadowni gospodarczych, dostawców masowych, banków i firm pożyczkowych.
Big Consulting Sp. z o.o. jest Członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce od 2012 roku oraz przestrzega Kodeksu Zasad Dobrych Praktyk KPF.
http://www.bigconsulting.pl/

bi-technologies


BUSINESS INTELLIGENCE TECHNOLOGIES

BUSINESS INTELLIGENCE TECHNOLOGIES
Od 18 lat tworzymy rozwiązania informatyczne dla Klientów z sektora finansowego, ze wskazaniem na firmy leasingowe i pożyczkowe. Nasze systemy wspierają liderów branży w obsłudze kluczowych procesów: od sprzedaży po rozliczenie umowy.
• Umożliwiamy Klientom sprzedaż wszelkich produktów finansowych.
• Umożliwiamy modelowanie złożonych reguł biznesowych: scoringi, segmentacje, cenniki, kalkulatory kosztu, modele wyceny.
• Pomagamy działom Back Office zarządzać umowami na produkty finansowe od momentu ich zawarcia aż po zakończenie.
• Obsługujemy proces zarządzania flotami samochodowymi, proces pożyczek stockowych i linii kredytowych.
Bardzo dobrze rozumiemy biznes naszych Klientów. Dlatego systemy EVO, ENZO i DECISION ENGINE gwarantują realną wartość biznesową i technologiczną.  
http://bi-technologies.com.pl/
 

AGS Systems


Oferujemy linię najwyższej jakości produktów dla branży leasingowej, z której każdy klient jest w stanie wybrać dla siebie coś interesującego.

Oferujemy linię najwyższej jakości produktów dla branży leasingowej, z której każdy klient jest w stanie wybrać dla siebie coś interesującego. Każdy z produktów jest efektem wielu lat doświadczeń i optymalizacji, to również prawdziwe technologiczne perełki. Jednakże nie tylko z tych powodów klienci wybierają nasze produkty. Wdrażamy produkty i usługi, których poprawne działanie jest krytyczne dla biznesu naszych klientów. Wysoko wyspecjalizowane usługi są naturalnym uzupełnieniem oferty produktowej AGS i odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku. Jesteśmy u naszych klientów wszędzie tam gdzie pojawia się temat integracji, migracji, adaptacji czy kastomizacji. Unikalne kompetencje sprawiają, że praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
http://www.agssystems.pl/

Partnerzy merytoryczni


Czublun Trębicki Kancelaria Radców Prawnych


Kancelaria powstała w 2010 roku w wyniku połączenia indywidualnych praktyk radców prawnych Piotra Czubluna i Piotra Trębickiego.

Kancelaria powstała w 2010 roku w wyniku połączenia indywidualnych praktyk radców prawnych Piotra Czubluna i Piotra Trębickiego. Współpracują z nami doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin prawa. Dzięki nieszablonowemu podejściu do problemów prawnych i koncentracji na biznesowych potrzebach Klientów zrealizowaliśmy już wspólnie wiele skomplikowanych projektów.
Kancelaria rekomendowana w prestiżowych rankingach: Legal 500 EMEA (2018), Chambers Europe (2018, 2017), Ranking Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita (2018).
Dzięki trosce o najwyższą jakość usług, przy jednoczesnym konkurencyjnym podejściu do rozliczeń finansowych, możemy poszczycić się blisko dwustoma Klientami korporacyjnymi.

Fintech


PROA Technology


PROA Technology działa na rynku robotyzacji procesów biznesowych (Robotic Process Automation - RPA) i dostarcza zaawansowane oraz

PROA Technology działa na rynku robotyzacji procesów biznesowych (Robotic Process Automation - RPA) i dostarcza zaawansowane oraz wydajne roboty software-owe - ro:bots (robust bots) wyposażone w dedykowane mechanizmy sztucznej inteligencji (maszynowe uczenie, rozpoznawanie języka naturalnego), dzięki którym ro:boty działają w sposób autonomiczny i umożliwiają komunikację z użytkownikiem w języku zbliżonym do naturalnego. Ro:boty emulują działanie pracownika wyręczając go z wykonywania powtarzalnych, żmudnych i nielubianych czynności w interakcji z systemami IT, dokumentami elektronicznymi czy bazami danych.
Rozwiązanie to zapewnia znaczące korzyści firmom sektora finansowego, które posiadają rozbudowane procesy biznesowe i operacyjne oraz dużą ilość systemów informatycznych (na czele z systemami legacy), ponieważ zgodnie z raportem McKinsey około 60%-70% takich procesów może zostać zrobotyzowanych. Dzięki zastosowaniu ro:botów firmy finansowe mogą osiągnąć nie tylko poprawę efektywności i jakości działania, ale i możliwość przesunięcia pracowników do innych, bardziej ambitnych i rozwojowych zadań.

CarQ


Transparent Data


Transparent Data to zwinna i szybka firma technologiczna spod znaku RegTech, będąca ekspertem w dziedzinie projektowania i wdrażania efektywnych na

Transparent Data to zwinna i szybka firma technologiczna spod znaku RegTech, będąca ekspertem w dziedzinie projektowania i wdrażania efektywnych narzędzi wspierających analizę informacji biznesowej. Tym, co przyczyniło się do sukcesu firmy na rynku są wysoka technologia, pozwalająca agregować dane gospodarcze z wielu jawnych, publicznych źródeł w czasie rzeczywistym i pokazywać ją w przejrzystej formie oraz nowoczesne myślenie przejawiające się w zorientowaniu na Klienta. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług polegających na dostarczaniu aktualnych, wiarygodnych i kompletnych informacji o każdej firmie i każdym przedsiębiorcy za pośrednictwem API, baz danych i web services. Www: https://transparentdata.pl/ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/transparent-data/

Edward.ai


Edward jest osobistym asystentem przeznaczonym dla mobilnych działów sprzedaży.

Edward jest osobistym asystentem przeznaczonym dla mobilnych działów sprzedaży. Automatycznie wykryje, ze gdzieś dzwonisz, masz spotkanie w kalendarzu, wysłałeś lub odebrałeś maila. Następnie uaktywni się, aby wygenerować podpowiedź związaną z określonym zdarzeniem. Edward inteligentnie zamienia notatki głosowe na tekst, wychwytując kluczowe informacje. Użytkownik może także podłączyć Edwarda do swojego systemu CRM, aby automatycznie zasilał go danymi o połączeniach, notatkach, spotkaniach, czy e-mailach. W prosty sposób rozwiązuje to problem braku aktualności danych w CRM, a dla użytkownika końcowego (handlowca) zaoszczędza kilka do kilkunastu godzin pracy w skali miesiąca (follow-upy, notatki, raportowanie).