Rejestracja


Koszt udziału w Forum Leasingu 2019 wynosi 1490,00 PLN + VAT za osobę. Zasady uczestnictwa w Forum Leasingu ustalone są w niniejszym formularzu oraz Regulaminie, który został udostępniony. pdf icon

Osoba 1
Osoba 2
Osoba 3
Osoba 4
Osoba 5
Osoba 6
Osoba 7
Osoba 8
Osoba 9
Przyjmuje do wiadomości, iż administratorem moich danych osobowych jest Business Advisors – Marta Mróz-Sipiora prowadząca działalność gospodarczą w Warszawie (02-892) przy ul. Kuropatwy 8W, tel. 791 80 80 18, kontakt@businessadvisors.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług administratora danych oraz w jego celach promocyjnych i marketingowych, na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas realizacji usługi, a po jej wykonaniu w przyszłości przez okres, w którym możliwe będzie wykorzystanie danych osobowych dla celów marketingowych i promocyjnych administratora danych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do cofnięcia zgody oraz wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych. Podanie danych jest warunkiem koniecznym do realizacji usługi i brak podania danych osobowych uniemożliwi wykonanie usługi przez administratora danych osobowych. Uprawnienie do przenoszenia danych będzie skutecznie wykonywane od dnia 4 maja 2018 roku.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Pola oznaczone * (gwiazdką) są obowiązkowe.

  • Polski
  • English

EcoCar - partnerem obsługującym Forum


Miło nam poinformować, iż firma taksówkowa obsługująca Forum to EcoCar S.A.

Jak zamawiać taksówki EcoCar?

  • telefonicznie pod numerem +48 123456789
  • przez aplikację mobilną (iOS i Android)
  • korzystając z wolnej taksówki na ulicy
  • poprzez indywidualne konto na www.ecocar.pl
  •  

EcoCar
Taksówki dla wymagających

 EcoCar S.A. to firma taksówkowa, która świadczy usługi taxi na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta. Oferuje jednakowo oznakowane biało-zielone, maksymalnie dwuletnie i w 97% hybrydowe taksówki. To najpotężniejsza flota hybrydowych taksówek w Polsce.

*program EcoRabaty - do 10% rabatu na każdy przejazd

*płatność kartą i aplikacją w każdej taksówce

*przewóz dzieci-bezpłatne foteliki w taksówkach

*wynajem taksówek i busów 7-os. na godziny

*wynajem luksusowych nieoznakowanych limuzyn

*konto Prepaid

*przejazdy bezgotówkowe dla firm

Więcej na www.ecocar.pl

Google play App store